Ankara Park Oran Ofis Plaza 11.Kat No:35

Hakkımızda

Cansa Gayrimenkul

Başkent Ankara da, 2015 yılından bu yana faaliyet gösteren, kendisine dürüstlüğü ve güvenilirliği ilke edinen ve yol gösterici olarak seçen Cansa Grup bölgesinde en fazla gayrimenkul ve ticari emlak satışı ile müşterilerinden övgüler alan ve samimi ilişkiler kurmayı hedefleyen çankaya oran bölge ofisidir.

7 yıldan bu yana faaliyet gösterdiğimiz bölgelerimizde en seçkin ofislerden birisiyiz. Profesyonel danışmanlık yaptığımız bölgemizin konut projeleri Parkoran, One tower, Sinpaş Altınoran, Sinpaş marina, Ege vadisi, Güneypark, Başkent Konutları ve diğerlerinde en fazla satış ve kiralama yapan danışmanlık şirketiyiz.

Kaliteli, Samimi, Güvene Dayalı hızlı ve güvenilir hizmet almak isterseniz, alım-satış-kiralama işlemleriniz için lütfen bizimle temasa geçerek ofisimize teşrif ediniz.Neden Biz?

GENİŞ İLETİŞİM AĞI VE DOĞRU PAZARLAMA AKTİVİTELERİ
Cansa Grup Ankara genelinde sosyal donatılı konut porjeleri, lüks konut, villa ve ticari gayrimenkullerin danışmanlık ve pazarlama faaliyetlerini profesyonel kadrosuyla yürüterek potansiyel müşterilere hızla ulaşıyoruz. İnternette ilan verme ve branda asmanın ötesinde çalışmalar yapar. Büyük kitlelere ulaşmak için dijital, network ve tüm pazarlama çalışmalarını kullanır. Alıcı satıcı havuzunu etkin bir şekilde oluşturarak proaktif bir şekilde kullanırız.
TECRÜBELİ DANIŞMAN, YETKİN İŞ ORTAKLARI
"DOĞRU PLANLAMA YATIRIMINIZA DEĞER KATAR" Sloganıyla yola çıkan Cansa Grup çağdaş ve en son teknoloji ile donatılmış ofis ortamı ve sürekli kendisini güncelleyen profesyonellerle takım çalışması sinerjisi ile Ankara'daki seçkin güvenilir ofislerden birisiyiz.
HEDEF KİTLEYİ ÇOK İYİ ARAŞTIRIR.
Her mülkün farklı bir alıcı kitlesi olduğunu bilerek hedef kitleyi doğru belirleriz. Doğru profildeki alıcılara ulaşacak tanıtım araçları ile pazarlama çalışmasını tamamlarız. Ankara genelinde Fabrika, Depo, Lojistik Merkezi, Endüstriyel Bina, Plaza, Ofis gibi gayrimenkullerin pazarlamasına aracılık ettiği için kurumsal yapıya uygun profesyonellerle çalışırız.
TİCARİ YATIRIMLAR
Her ticari mülkün farklı bir alıcı kitlesi olduğunu bilerek hedef kitleyi doğru belirleriz. Doğru profildeki alıcılara ulaşacak tanıtım araçları ile pazarlama çalışmasını tamamlarız.
ARSA YATIRIMLARI
Firmamızın inşaat bilgisi, tecrübeleri ve işin bizzat içersinde olması sebebiyle Gayrimenkul danışmanımız size sadece arsa/taşınmaz göstermez, sizi dinler sürecin bir parçası olur mülkünüzün doğru fiyat ile sizin ihtiyacınız olan sürede satılması için gereken adımları tanıtım ve pazarlama planlarını belirler. İnternet’te ilan verme ve branda asmanın ötesinde çalışmalar yapar. Büyük kitlelere ulaşmak için dijital,network ve tüm pazarlama çalışmalarını kullanır. Alıcı satıcı havuzunu etkin bir şekilde oluşturarak aktif kullanırız.
LÜKS KONUT
Çok değer verdiğiniz mülkünüzü en doğru şekilde satmak yada kiraya vermek ve karşınıza çıkacak prosedürlerle uğraşmak istemiyorsanız Cansa Grup gayrimenkul danışmanları hizmetinizdedir. Bildiğiniz üzere AL-SAT-KİRALA süreçleri oldukça uzun zaman alan hukuki süreçleri de içermektedir siz yetkiyi uzmanına bize verin ve bu süreci unutun.

Doğru Planlama Yatırımlarınıza Değer Katar...

ticari

Ticari

Her ticari mülkün farklı bir alıcı kitlesi olduğunu bilerek hedef kitleyi doğru belirleriz. Doğru profildeki alıcılara ulaşacak tanıtım araçları ile pazarlama çalışmasını tamamlarız.

arsa

Arsa

Firmamızın inşaat bilgisi, tecrübeleri ve işin bizzat içersinde olması sebebiyle Gayrimenkul danışmanımız size sadece arsa/taşınmaz göstermez, sizi dinler sürecin bir parçası olur mülkünüzün doğru fiyat ile sizin ihtiyacınız olan sürede satılması için gereken adımları tanıtım ve pazarlama planlarını belirler. İnternette ilan verme ve branda asmanın ötesinde çalışmalar yapar. Büyük kitlelere ulaşmak için dijital,network ve tüm pazarlama çalışmalarını kullanır. Alıcı satıcı havuzunu etkin bir şekilde oluşturarak aktif kullanırız.

Lüks Konut

Lüks Konut

Çok değer verdiğiniz mülkünüzü en doğru şekilde satmak yada kiraya vermek ve karşınıza çıkacak prosedürlerle uğraşmak istemiyorsanız Cansa Grup gayrimenkul danışmanları hizmetinizdedir. Bildiğiniz üzere AL-SAT-KİRALA süreçleri oldukça uzun zaman alan hukiki süreçleride içermektedir siz yetkiyi uzmanına bize verin ve bu süreci unutun.

Portföy Gelişim Ortalamamız

2015 - yılı

Gerçek veriler
baz alınmıştır

2016 - yılı

Gerçek veriler
baz alınmıştır

2017 - yılı

Gerçek veriler
baz alınmıştır

2018 - Günümüz

Gerçek veriler
baz alınmıştır

Çalışma Saatlerimiz

clock

Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00

Cumartesi 09.00 - 19.00

Pazar Tatil

Aklınızda bulunan bütün soru ve görüşleriniz için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ofislerimiz

location-map

TİCARİ GAYRİMENKULDE SEKTÖRDE LİDER

Kaliteli, Samimi, Güvene Dayalı Hızlı ve Güvenilir hizmet almak isterseniz, alım-satış-kiralama işlemleriniz için lütfen bizimle temasa geçerek ofisimize teşrif ediniz.